Severin Nilson

395346

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 19x17 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

Severin Nilson

Budhistorik (22 bud)
2648266
2648217
1 400
2640015
1 300
2648191
1 300
2640015

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.