Severin Nilson

395346

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 19x17 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

Severin Nilson

Budhistorik (22 bud)
2648266
2648217
1 400
2640015
1 300
2648191
1 300
2640015

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer