Plåtskåp

395345

SKÅP, omkring 1900-talets mitt, bemålad plåt, två dörrar, invändigt med fyra hyllplan, höjd ca 187, 36x69,5 cm, nyckel finns.

Slitage och rost

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i utlämningen

Rum 14

Plåtskåp

Budhistorik (16 bud)
2647569
2647574
2647569
950
2647573
900
2647569
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.