Plåtskåp

395345

SKÅP, omkring 1900-talets mitt, bemålad plåt, två dörrar, invändigt med fyra hyllplan, höjd ca 187, 36x69,5 cm, nyckel finns.

Slitage och rost

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i utlämningen

Rum 14

Plåtskåp

Budhistorik (16 bud)
2647569
2647574
2647569
950
2647573
900
2647569
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer