Stolar Danmark

395338

STOLAR, 2+2 st, 1950-tal, troligen Danmark, valnöt respektive bok, klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, en stol blekt

Möbler, Design

Hylla 7

Stolar Danmark

Budhistorik (5 bud)
2647453
950
2644750
900
2642179
850
2642178
2639908

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.