Stolar Danmark

395338

STOLAR, 2+2 st, 1950-tal, troligen Danmark, valnöt respektive bok, klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, en stol blekt

Möbler, Design

Hylla 7

Stolar Danmark

Budhistorik (5 bud)
2647453
950
2644750
900
2642179
850
2642178
2639908

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer