Stolar teak

395336

STOLAR, 4 st, 1950-tal, möjligen Danmark, teak med klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Design

Hylla 9

Stolar teak

Budhistorik (11 bud)
2638434
2642064
1 900
2638434
1 800
2641019
1 700
2638434
1 600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer