Max Usadel oljemålning

395332

MAX USADEL (1880-1950), solnedgång vid kusten, signerad Max Usadel Capri 1913, olja på duk, ca 65 x 116 cm

Konst, Äldre måleri

Max Usadel oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2648196
2 800
2648195
2 600
2648195
2 400
2648192
2648189

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.