Epåletter England 1800-tal

395326

EPÅLETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, England, märkta Matthews / Compy/ Portsmouth, längd ca 18 cm

Smärre slitage

Vapen/Medaljer

Epåletter England 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
2647312
950
2646777
900
2646777
850
2646087
2646087
500

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer