Epåletter England 1800-tal

395326

EPÅLETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, England, märkta Matthews / Compy/ Portsmouth, längd ca 18 cm

Smärre slitage

Vapen/Medaljer

Epåletter England 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
2647312
950
2646777
900
2646777
850
2646087
2646087
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.