Beduinhalsband ring och hängsmycke silver

395319

HALSBAND, 2 st, RING, HÄNGSMYCKE, silver, 1900-tal, orientaliska, delvis med stenar, pinglor, vikt ca 490 g

Skador

Guld/Smycken, Orientaliskt, Konsthantverk

Budhistorik (2 bud)

2649548
2640792

Slutpris SEK:
35 EUR, 42 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.