Beduinhalsband ring och hängsmycke silver

395319

HALSBAND, 2 st, RING, HÄNGSMYCKE, silver, 1900-tal, orientaliska, delvis med stenar, pinglor, vikt ca 490 g

Skador

Guld/Smycken, Orientaliskt, Konsthantverk

Budhistorik (2 bud)

2649548
2640792

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer