Herrbetjänt

395314

HERRBETJÄNT, 1970-tal, förkromat böjt stålrör, höjd ca 102 cm

Smärre slitage

Herrbetjänt

Budhistorik (3 bud)

2647970
2646864
2646576

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.