Matta rölakan

395313

MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 300 x 198 cm

Bruksslitage, fläckar, ställnis sliten frans

Mattor/Textilier

Rum 16

Matta rölakan

Budhistorik (15 bud)
2649238
2649237
950
2649236
900
2649235
850
2649234

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.