Matta

395309

MATTA, rölakan, 1960-tal, rosa färgställning med geometriskt mönster, signerad ML, 235x170 cm

Slitage, ytsmuts

Mattor/Textilier

Matta

Budhistorik (4 bud)

2649273
450
2640088
2649272
2640088

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.