Fåtöljer

395308

FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, blå plysch, lös plymå samt betsade träben, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, ena fåtöljen saknar några knappar i ryggen

Rum 11

Fåtöljer

Budhistorik (8 bud)
2647965
650
2647724
600
2647722
550
2646175
500
2646051
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.