Fåtöljer

395308

FÅTÖLJER, 1 par, 1940/50-tal, blå plysch, lös plymå samt betsade träben, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, ena fåtöljen saknar några knappar i ryggen

Rum 11

Fåtöljer

Budhistorik (8 bud)
2647965
650
2647724
600
2647722
550
2646175
500
2646051
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer