Bordslampa

395307

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, skärm medföljer ej, höjd exkl. skärmhållare ca 28 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Monter 10

Bordslampa

Budhistorik

2016-07-11 kl 21:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.