Bordslampa

395307

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, skärm medföljer ej, höjd exkl. skärmhållare ca 28 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Monter 10

Bordslampa

Budhistorik

2016-07-11 kl 21:42
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer