Matta rölakan

395304

MATTA, rölakan, 1900-talets mitt/andra hälft, signerad M eller W, sannolikt Sverige, ca 245 x 178 cm

Bruksslitage, ställvis hårt slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Rum 16

Matta rölakan

Budhistorik (3 bud)

2647686
700
2647685
600
2644266
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.