Damarmbandsur guld

395296

EBEL, damarmbandsur, 18 k guld, fästen med dekor av 6 småbriljanter, mekaniskt urverk, silvervit urtavla, boettnr: 444861, diameter 17 mm; armband oädel metall, NIGEDO, damarmbandsur, 14 k guld, 1900-talets första del, mekaniskt urverk, arabiska siffror, seukund, innerboett i 14 k guld, boettnr: 15181, diameter 23 mm; armband oädel metall

Ej funktionstestade, plexi/glas med repor/hack

Guld/Smycken, Klockor/Ur

Monter 17

Damarmbandsur guld

Budhistorik (9 bud)
2649112
1 800
2649109
1 700
2649108
1 600
2648416
2647802
1 400

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer