Peter Dahl

395288

PETER DAHL (född 1934): Restauranginteriör med gäster, självporträtt, färglitografi, signerad och numrerad 56/375, bildmått 59x86 cm

Fack 34

Peter Dahl

Budhistorik (16 bud)
2646785
1 300
2646796
2646785
2646788
2646785

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.