RICHARD RYAN Paris Eiffeltornet

395284

RICHARD RYAN (född 1974): "Paris Water puss", ur notes-serien nr 84, signerad och numrerad Ryan, foto-giclée, ca 31 x 30 cm

Plats: Rue St Germain

Oramad

Rum 8

Budhistorik (5 bud)
2641779
500
2647651
450
2641779
2647650
2641779

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 95 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer