RICHARD RYAN Paris Eiffeltornet

395284

RICHARD RYAN (född 1974): "Paris Water puss", ur notes-serien nr 84, signerad och numrerad Ryan, foto-giclée, ca 31 x 30 cm

Plats: Rue St Germain

Oramad

Rum 8

Budhistorik (5 bud)
2641779
500
2647651
450
2641779
2647650
2641779

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.