Rotarbeten

395278

KORGAR, ASK med lock, SKÅLFAT, 4 st, rotarbeten, 1800-tal, diameter ca 20-27, askens höjd ca 18 cm

Smärre skador

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge, Temaauktion, Temaauktion

Rum 7

Rotarbeten

Budhistorik (19 bud)
2648184
2647748
1 400
2648183
1 300
2647748
2647933

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer