Randi Fischer träsnitt 1948

395275

RANDI FISCHER (1920-1997), Komposition, signerad, daterad och numrerad Randi Fisher 1948, 7/25, färgträsnitt, bildmått ca 16,5x23,5 cm

Smärre veck

Fack 29

Randi Fischer träsnitt 1948
Budhistorik (3 bud)

2646586
2646218
500
2637420

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer