Randi Fischer träsnitt 1948

395275

RANDI FISCHER (1920-1997), Komposition, signerad, daterad och numrerad Randi Fisher 1948, 7/25, färgträsnitt, bildmått ca 16,5x23,5 cm

Smärre veck

Fack 29

Randi Fischer träsnitt 1948
Budhistorik (3 bud)

2646586
2646218
500
2637420

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.