Oljemålning på kopparplåt

395274

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, olja på kopparplåt, ca 21x16 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 32

Oljemålning på kopparplåt

Budhistorik (12 bud)
2646280
850
2646951
2646280
750
2646117
700
2641412
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.