Nina Rosenbäck oljemålning

395273

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Yttre skärgård, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 50x70 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Tavelvagn 32

Nina Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (12 bud)
2645314
3 200
2646270
2645314
2 600
2645244
2 400
2642046

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.