Olof Walfrid Nilsson

395271

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): Norrlandsmotiv, signerad och daterad Olof W Nilsson 48, olja på duk, ca 62x 48 cm

Fack 45

Olof Walfrid Nilsson

Budhistorik (4 bud)

2647806
500
2647805
2647266
2643655

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.