Åke Nothberg

395270

ÅKE NOTHBERG (1893-1973): '' Gamla staden, signerad och daterad Å Nothberg 1923, olja på pannå, ca 25x32 cm

Fack 41

Åke Nothberg

Budhistorik (19 bud)
2648061
1 300
2647872
2647374
2647871
2647374

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.