Anna Rosenbäck oljemålning

395269

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Horisont, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 70x50 cm

Tavelvagn 15

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2647634
2647632
1 800
2647277
1 400
2646700
1 300
2640729

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 190 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer