Anna Rosenbäck oljemålning

395269

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Horisont, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 70x50 cm

Tavelvagn 15

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2647634
2647632
1 800
2647277
1 400
2646700
1 300
2640729

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.