Golvlampa vägglampor taklampa

395265

GOLVLAMPA, VÄGGLAMPOR, 1 par, TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, gulmetall, vägglamporna märkta Hemi Klot Typ 3, höjd

Ytskador, mindre bucklor

Belysning, Taklampor

Rum 4

Golvlampa vägglampor taklampa
Budhistorik (9 bud)
2646973
650
2646911
600
2646972
550
2646911
500
2638859
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer