Bordslampor marmor

395263

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, marmor, total höjd ca 50 cm

Obetydliga nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor marmor

Budhistorik (19 bud)
2644081
2 800
2646370
2 600
2644081
2646368
2644081
1 600

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer