Bordslampor marmor

395262

BORDSLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, marmor, kolonnformade med korintiska kapitäl, total höjd inkl sockel ca 47 cm

Obetydliga nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor marmor

Budhistorik (12 bud)
2650173
1 400
2650168
1 300
2649833
2648224
2648032

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer