Bordslampor marmor

395262

BORDSLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft, marmor, kolonnformade med korintiska kapitäl, total höjd inkl sockel ca 47 cm

Obetydliga nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor marmor

Budhistorik (12 bud)
2650173
1 400
2650168
1 300
2649833
2648224
2648032

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.