Bordslampor opalinglas

395261

BORDSLAMPOR, 4 st, 1900-talets andra hälft, opalinglas, dekor av ränder i guld, total höjd inkl sockel ca 48 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor opalinglas

Budhistorik (1 bud)

2644106
2016-07-08 17:04:29

2016-07-10 kl 19:45
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer