Bordslampor opalinglas

395261

BORDSLAMPOR, 4 st, 1900-talets andra hälft, opalinglas, dekor av ränder i guld, total höjd inkl sockel ca 48 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor opalinglas

Budhistorik (1 bud)

2644106
2016-07-08 17:04:29

2016-07-10 kl 19:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.