Matgrupp gustaviansk stil

395256

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, kopplat spjälknippe, bemålad, stoppade sitsar, bordets höjd 73, diameter 120, 3 iläggsskivor varav en med sarg ca 48 cm vardera

Slitage

Rum 19

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
2647998
5 800
2647983
5 600
2647989
5 400
2647983
5 000
2647986
4 800

Slutpris SEK:
5 800
585 EUR, 695 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.