Emanuel Bernstone färglitografi

395250

EMANUEL BERNSTONE (född 1973), havsmotiv med rovfåglar, signerad samt daterad 1993, akvarell på papper, ca 120x160 cm

Pappret något ojämt, något löst bakstycke

Budhistorik (34 bud)
2647000
21 000
2646995
20 000
2646999
19 500
2646995
19 000
2646998
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 052 EUR, 2 400 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.