Emanuel Bernstone färglitografi

395250

EMANUEL BERNSTONE (född 1973), havsmotiv med rovfåglar, signerad samt daterad 1993, akvarell på papper, ca 120x160 cm

Pappret något ojämt, något löst bakstycke

Budhistorik (34 bud)
2647000
21 000
2646995
20 000
2646999
19 500
2646995
19 000
2646998
18 500

Slutpris SEK:
21 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer