Svante Petri

395249

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad -91, olja på duk, 120x85 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 16

Svante Petri

Budhistorik (49 bud)
2646252
20 000
2646250
19 500
2646251
19 500
2646250
19 000
2646249
18 500

Slutpris SEK:
20 000
1 954 EUR, 2 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.