Svante Petri

395249

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad -91, olja på duk, 120x85 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Rum 16

Svante Petri

Budhistorik (49 bud)
2646252
20 000
2646250
19 500
2646251
19 500
2646250
19 000
2646249
18 500

Slutpris SEK:
20 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer