Ljuskrona

395246

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 12 ljuspunkter, stommen i förgylld järn och vitmålad trä, höjd ca 76 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 16

Ljuskrona

Budhistorik (10 bud)
2645946
2643319
2643318
1 400
2643317
1 300
2643316

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.