Ljuskrona

395246

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, 12 ljuspunkter, stommen i förgylld järn och vitmålad trä, höjd ca 76 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 16

Ljuskrona

Budhistorik (10 bud)
2645946
2643319
2643318
1 400
2643317
1 300
2643316

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer