Charles Dankmeyer oljemålning

395226

CHARLES DANKMEYER (1861-1923), Kvinna matar hönor, signerad, olja på duk, 34 x 45 cm; oramad

Duklagning

Fack 47

Charles Dankmeyer oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2647227
2646797
600
2646084
2644567
2637586

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer