Charles Dankmeyer oljemålning

395226

CHARLES DANKMEYER (1861-1923), Kvinna matar hönor, signerad, olja på duk, 34 x 45 cm; oramad

Duklagning

Fack 47

Charles Dankmeyer oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2647227
2646797
600
2646084
2644567
2637586

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.