Sidobord

395221

SIDOBORD, 1970-tal, mässing med glasskiva, höjd 48, 65x45 cm

Kantnagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Sidobord

Budhistorik (1 bud)

2646292
2016-07-10 10:49:30

2016-07-10 kl 16:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.