Tamburmajor

395216

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, modell "Butler", Rörmekano, förgylld metall, höjd ca 180 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 4

Tamburmajor

Budhistorik (20 bud)
2646278
2646272
1 400
2646269
1 300
2646267
2646265

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 235 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 21-23
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer