Tamburmajor

395216

TAMBURMAJOR, 1900-talets andra hälft, modell "Butler", Rörmekano, förgylld metall, höjd ca 180 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 4

Tamburmajor

Budhistorik (20 bud)
2646278
2646272
1 400
2646269
1 300
2646267
2646265

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.