Display till klockan 1940/50-tal

395215

KLOCKDISPLAY, 1940/50-tal, för att visa "Fixoflex" samt "Elastofixo", krön med genombruten logotyp, centralt placerad roterande ljuskälla med glödlampshållare, höjd ca 30, bredd 50 cm

Slitage, skador, skevhet, fungerar vid test

Diverse, Klockor/Ur, Belysning, Belysning

Hylla 5

Budhistorik (2 bud)

2642207
2642206

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer