Dykregulatorer

395214

DYKREGULATORER, 2 st, vintage 1960/70-tal, "Nemrod Snark II Silver", 1966-1973, samt "Scubapro", förkromad metall samt gummi

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Hylla 4

Dykregulatorer

Budhistorik

2016-07-10 kl 15:48
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer