Dykregulatorer

395214

DYKREGULATORER, 2 st, vintage 1960/70-tal, "Nemrod Snark II Silver", 1966-1973, samt "Scubapro", förkromad metall samt gummi

Bruksslitage

Diverse, Nautica/Technica

Hylla 4

Dykregulatorer

Budhistorik

2016-07-10 kl 15:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.