Fotografi Robert Coburn Fåglarna

395212

ROBERT COBURN (USA, 1900-1990): Motiv från Alfred Hitchcock "Fåglarna", föreställande Rod Taylor, 1963, numrerad i negativet 6590-43, silvergelatin, 25x19 cm

Proveniens: Svenska Filmcensuren, 1960-tal

Hanteringsskador

Konst, Fotografi

Fack 41

Budhistorik (1 bud)

2637040
2016-07-03 02:02:36

2016-07-10 kl 19:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.