Tazza Grand Tour souvernir

395210

TAZZA, 1800-talets första hälft, Grand Tour souvernir, rouge griotte marmor, svarvad balusterformad fot, slät disk med konturerade kanter, höjd 18, diameter 28,5 cm

lagningar

Diverse

Monter 22

Tazza Grand Tour souvernir

Budhistorik (14 bud)
2647001
2646648
3 600
2646647
3 400
2646646
3 200
2646645

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.