Golvur

395207

GOLVUR, 1800-tal, vitmålat fodral, urtavla i graverat järn, höjd 216 cm, nyckel lod och pendel finns

skador, nyckel finns

Klockor/Ur

Rum 17

Golvur

Budhistorik (16 bud)
2641782
3 800
2641836
3 600
2641782
3 400
2640811
3 200
2640811

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.