Golvur

395207

GOLVUR, 1800-tal, vitmålat fodral, urtavla i graverat järn, höjd 216 cm, nyckel lod och pendel finns

skador, nyckel finns

Klockor/Ur

Rum 17

Golvur

Budhistorik (16 bud)
2641782
3 800
2641836
3 600
2641782
3 400
2640811
3 200
2640811

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer