Matgrupp gustaviansk stil

395202

MATGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, leksandsmodell, 1900-talets andra hälft, grönmålad samt antikbehandlad, textilklädda sitsar, bordets mått ca höjd 72, diameter 110 cm

Bruksslitage, repor

Rum 3

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (1 bud)

2644756
2016-07-09 01:57:33

2016-07-10 kl 16:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.