Vinglas olivslipade

395201

VINGLAS, 10 st, snarlika, 1900-talets andra hälft, olivslipade, höjd ca 17 cm

Ett med minimal nagg, ett med tillverkningsdefekt

Glas, Servisglas

Monter 13

Vinglas olivslipade
Budhistorik (9 bud)
2645965
650
2645818
600
2645503
550
2642883
500
2645501
450

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.