Vinglas olivslipade

395201

VINGLAS, 10 st, snarlika, 1900-talets andra hälft, olivslipade, höjd ca 17 cm

Ett med minimal nagg, ett med tillverkningsdefekt

Glas, Servisglas

Monter 13

Vinglas olivslipade
Budhistorik (9 bud)
2645965
650
2645818
600
2645503
550
2642883
500
2645501
450

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer