Bokhylla 1940-tal

395200

GUNNARS FABRIKER, låg bokhylla i björk, tvådelad varav den ena med öppna hyllplan samt den andra i form av hörnmodell med dörr, Nässjö, 1940-tal, höjd 84, bredd 140 cm

Bruksslitage

Rum 15

Bokhylla 1940-tal

Budhistorik (27 bud)
2646439
3 600
2646435
3 400
2646430
3 200
2646433
3 200
2646430

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer