Väggpendyl i gustaviansk

395199

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, August Ljungqvist Stockholm, förgylld, höjd 69 cm, nyckel och pendel finns

Skador

Klockor/Ur

Rum 16

Väggpendyl i gustaviansk

Budhistorik (28 bud)
2646470
2 400
2646474
2646470
2646472
1 900
2646470
1 800

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer