Väggpendyl i gustaviansk

395199

VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, August Ljungqvist Stockholm, förgylld, höjd 69 cm, nyckel och pendel finns

Skador

Klockor/Ur

Rum 16

Väggpendyl i gustaviansk

Budhistorik (28 bud)
2646470
2 400
2646474
2646470
2646472
1 900
2646470
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.