James Holland akvarell

395195

JAMES HOLLAND (1800-1870), Fiskare-Dover, signerad, akvarell, 28x44 cm

Konst, Äldre måleri

James Holland akvarell
Budhistorik (12 bud)
2646682
2640646
750
2646681
750
2640646
700
2646680
650

Slutpris SEK:
78 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.