Stolar gustaviansk stil

395194

STOLAR, 4 st, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, sitsar med fyra olika färger, broderad textil, sitthöjd 45 cm

Visst slitage

Rum 14

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
2643789
900
2646486
850
2643789
2646484
750
2643789
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 108 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.