Vilstol stålrör

395193

VILSTOL, 1970-tal, stålrör och kanvas, höjd 95, 150x60 cm

Bruksslitage, fläckar

Rum 12

Vilstol stålrör

Budhistorik (8 bud)
2640734
600
2646744
600
2640734
550
2646743
500
2640734
450

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.