Taburetter 1 par

395192

TABURETTER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, bemålad furu med textilklädd stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

Rum 7

Taburetter 1 par

Budhistorik (9 bud)
2646282
650
2645060
600
2644961
550
2643471
500
2644959
500

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.