Taburetter 1 par

395192

TABURETTER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, bemålad furu med textilklädd stoppad sits, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

Rum 7

Taburetter 1 par

Budhistorik (9 bud)
2646282
650
2645060
600
2644961
550
2643471
500
2644959
500

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundcenter tel 08-453 67 10
Växel tel 08-453 67 00
info@auktionsverket.se
Magasin 5, Palermog 19
Stockholms Frihamn

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer