Kökspall

395191

KÖKSPALL, 1950-tal, stålrör och trappsteg i björk, nerfällbar stege, höjd ca 64 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Temaauktion, Bröllop och dop

Kökspall

Budhistorik (8 bud)
2646301
2646300
700
2645703
550
2645394
500
2645392
450

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.