Hallmöbel teak

395189

HALLMÖBEL, 1960-tal, teak med sits klädd i svart fårskinn, laxade kanter, höjd 54, 90x34 cm

Smärre slitage

Rum 13

Hallmöbel teak

Budhistorik (9 bud)
2646863
650
2646862
600
2646851
550
2646861
550
2646851
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.