Nisse Zetterberg oljemålning

395182

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Iris", signerad med ristat monogram, olja på pannå, 34x26 cm

Nisse Zetterberg  oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2640032
2637237

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.